Ogłoszenia

Serwis z ogłoszeniami

[Firma] SPECJALISTYCZNE MYCIE CIŚNIENIOWE


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Firma Perła Serwis oferuje kompleksowe doczyszczanie powierzchni. Używamy autonomicznych myjek spalinowych, które nie wymagają podłączenia do energii elektrycznej. Potrzebujemy jedynie dostępu do ujęcia bieżącej wody. Wysoka klasa sprzętu, głowic oraz akcesoriów do mycia pozwala na uzyskanie nawet 100% oczekiwanych efektów mycia. Posiadamy podgrzewacze wody dzięki którym mycie jest skuteczniejsze niż w przypadku użycia popularnych myjek zimnowodnych. Woda podgrzana do 100 stopni usuwa uporczywe zabrudzenia nawet bez użycia szkodliwej chemii.
Czyścimy:
- kostki brukowe
- kostki betonowe
- kostki granitowe
- ceramikę
- tarasy
- podjazdy
- kamienie
Upływający czas odciska piętno na powierzchni elewacji twojej nieruchomości. Po kilku latach zabrudzenia biologiczne, atmosferyczne i komunikacyjne wnikają w strukturę tynków co powoduje ich nieestetyczny wygląd oraz powolną degradację. Zalecamy regularne mycie przez doświadczoną ekipę, która ma na swoim koncie wiele udanych realizacji. Powierzchnie, które najczęściej myjemy to:
- tynki cienkowarstwowe
- tynki cementowe
- elewacje z cegły
- elewacje z kamienia
- elewacje PCV i inne
Zazieleniony dach psuje nie tylko wygląd twojego domu, ale także obniża jego potencjalną wartość w przypadku zamiaru sprzedaży. A najważniejszym aspektem jest to, że wszelkie zabrudzenia biologiczne wpływają na kondycję dachu co może spowodować nawet konieczność jego wymiany szybciej niż byś tego oczekiwał. Po umyciu dachu sprawdzimy również stan twoich rynien. Do prac wysokościowych używamy specjalistycznych drabin, podnośników lub technik alpinistycznych. Dachówki, które najczęściej myjemy to:
- dachówki betonowe
- ceramiczne
- blaszane i inne
Więcej szczegółów na stronie www.perlaserwis.pl
Realizacje: facebook.com/perlaserwis/
Tel: 725 789 289
Nazwa (Usługa)SPECJALISTYCZNE MYCIE CIŚNIENIOWE
Ogłoszenieprywatne
Dodano22.07.2021
MiastoWrocław
WojewództwoDolnośląskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię