[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Trudnimy się dzierżawą urządzeń do prania ekstrakcyjnego. W ofercie mamy odkurzacze czyszczące producenta Karcher. Wszystkie sprzęty są na bieżąco serwisowane.

Posiadamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z ekstraktorem przekazuję 2 końcówki: do prania narożników oraz do czyszczenia dywanów.

Istnieje możliwość użyczenia na jeden dzień lub od piątku do poniedziałku. Karcher można odebrać bez dodatkowych opłat w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miast np. w Markach czy Stanisławowie dostarczamy i zabieramy ekstraktor bezpośrednio do Konsumenta.

Powinno się czyścić dywany conajmniej raz w roku. Dzięki regularnemu praniu można utrwalić nienaganny stan narożnika. Wewnątrz tapicerki zbiera się wielka liczba bakterii. Ponadto zaświniona tapicerka nie prezentuje się ładnie.

Wyspecjalizowane firmy z Warszawy na ogół zalecają czyszczenie kanap metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu tkaniny roztworem wody i detergentu. To nieskomplikowana i bardzo efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia zabrudzeń.

Czy realne jest wypranie wszelakich zabrudzeń z tapicerki? Jak najbardziej. Odpowiednio dobrana metoda w połączeniu z odpowiednim urządzeniem oraz dobrymi środkami chemicznymi pozwala wyeliminować wyjątkowo uciążliwe plamy, które źle wpływały na „look” narożnika.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię