[Firma] Szkolenia Python


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy na stronie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy z szeroko pojętego zakresu IT .
Twojej uwadze polecamy kursy z Python-a. Kurs realizujemy w wersji dla początkujących, dedykujemy je osobom chcącym rozpocząć przygodę z programowaniem w języku Python.
Kurs podstawowy kładzie nacisk na składnię, zastosowanie podstawowych bibliotek, a także na selekcję najbardziej użytecznych bibliotek.
Kurs prowadzony jest z użyciem składni języka Python w wersji 3.x, z ćwiczeniami praktycznymi.
Uczestnikom, którzy ukończyli kurs z zakresu podstawowego lub posiadają wiedzę związaną z obsługą narzędzia deweloperskiego oraz tworzeniem kodu z zastosowaniem struktur językowych polecamy szkolenie Programowanie w języku Python zaawansowane . Jest on polecany osobom, które chcą poszerzyć posiadaną wiedzę w zakresie programowania z użyciem zaawansowanych struktur obiektowych w języku Python. Kurs wprowadza także w podstawy technik programowania zaawansowanych narzędzi analizy danych oraz wykonywania interfejsów aplikacji okienkowych i internetowych.
W witrynie Langolian znajdziesz szczegółowe informacje odnośnie kursów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Python prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie , w zależności od zapotrzebowania Klienta i ilości zgłoszonych osób na szkolenie kursantów.
Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs Python , napisz na naszą skrzynkę mailową , a po konsultacji z naszym wykładowcą postaramy się zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć kurs .
Na naszej stronie znajdą Państwo kurs Programowanie w języku Python kompleksowe.
Kursy Python realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w salach zapewnionych przez Langolian , w większych miastach, np. Gdyni , Łodzi , Lublinie, Częstochowie. Natomiast w przypadku szkoleń zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dopasować dostosować do zapotrzebowania i poziomu zgłoszonych uczestników .
Jeśli brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na kurs w formie otwartej, zachęcamy do zapisów na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest konieczna ) forma kursów zdalnych niczym się nie różni od kursów Programowanie w języku Python twarzą w twarz. Trener cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Python
Ogłoszenieprywatne
Dodano06.10.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię