[Firma] ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do zrealizowania posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu lub balkonu.
Żywica poliuretanowa korporacji Sika dobrze sprawdzi się w warunkach klimatu górującego w kraju nad Wisłą - bardzo spore różności temperatur lato/zima.
Ustrój sprężystych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie.
Proponowane przez nas pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to materiał renomowanej marki Sika, która słynie z giętkich układów hydro-izolacyjnych.
Sika znana jest z najlepszych materiałów w sprawie giętkości, przyczepności i izolacyjności.
Zasadniczą kolorową osłonę żywiczną Sikafloor 400N proponujemy w 6 kolorytach. Całość dopina bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na podstawie kalafonii epoksydowej Sikafloor 150 / Primer Mb.
Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i równolegle posadzkę dekoracyjną.
Żywicę nakładamy walcem na suchy cement. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z poprawną rezerwą, aby nie umalować obwodu nie objętego kierunkiem robót (po związaniu produktu żywicę możemy usunąć tylko mechanicznie). W uproszczeniu można oznajmić, iż żywica Sikafloor 400N jest niczym specjalistyczna farbka do cementu do utworzenia posadzki dekoracyjnej.
Żywice sprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg.
Dostarczamy kurierem na obszarze całego kraju!
Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania.
Zamówienie możesz zrobić nawet poprzez telefon.
Nazwa (Produkt)ŻYWICA na BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor 400N
Ogłoszenieprywatne
Dodano02.08.2022
MiastoKALISZ
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię