Ogłoszenia

Serwis z ogłoszeniami

[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się de facto nadzwyczaj dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich poszukujących profesjonalistów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W szerokiej ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich medyków, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Także medycyna pracy Poznań znajduje się w ofercie placówki.
Szpital wykonuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to jedynie część badań, jakie w szpitalu wolno wykonać. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie ma szpital.
Przychodnia specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, ale też rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: skuteczną diagnostykę i efektywne leczenie. Personel dba o to, by pacjenci czuli się faktycznie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię